Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@drevostavmont.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Balkonové dveře VEKA 82MD

Pododdělení v oddělení Balkonové dveře VEKA 82MD:


S balkónovými dveřmi řady VEKA 82MD žijete v pohodlí

Naše moderní francouzská okna a balkónové dveře vám takový luxus dopřejí. Velkorysé prosklení splní všechny vaše požadavky na esteticky perfektní interiér. Podpoří i bezvadný vzhled fasády a potěší vás i svými vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Plastové balkónové dveře tak jsou proto velice elegantní. A zároveň jsou ohleduplné k životnímu prostředí, tedy vhodné i pro nízkoenergetické a pasivní novostavby. A to vše díky své inovativní konstrukci.

Silné stěny podle nejvyšší třídy A, 5 až 7komorový systém rámu a stavební hloubka 82 mm zajistí pro tato francouzská okna nebo jednokřídlé a dvoukřídlé dveře nebývalou pevnost rámu. A to na dlouhá léta i pro skutečně bohatě prosklené plochy, které vám tyto plastové balkónové dveře VEKA 82MD nabízejí. Skutečně dokonalý celek ale dělají až drobnosti.

Francouzská okna váš dům ochrání po dlouhá léta

Švy z rohu odstraní svařovací technologie V-PERFECT Technology. Celoobvodové kování ROTO NX ADVANC, hladce provedené zaoblené rohy a zmíněný rohový spoj vytvoří nadčasový styl, který bude ladit s každým domem. I s tím vaším. Vyberte si nejkvalitnější plastové balkónové dveře na trhu, jako je řada VEKA 82MD, a budou váš domov po dlouhá léta spolehlivě chránit před rozmary počasí. 

 

Kontakty
Kde nás najdete
Platební metody