Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@drevostavmont.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Jednokřídlé Balonové dveře SMART | Otevíravá a sklopná | Šířka 90cm | Na míru | Oknadverenamiru.cz

Nabízíme vám Jednokřídlé Balkonové dveře (Francouzská okna) Otevíravé a Sklopné (OS) SMART o šířce 90cm a výšce 160-230cm. Balkonové dveře vám vyrobíme za 2-3 týdny a dopravíme k vám domů do 1 týdne. yes Balkonové dveře nás chrání před zimou a deštivým počasím, zároveň k nám ale propouští tolik potřebné světlo. Jejich volba je především věcí osobního vkusu. Na výběr máte dekory folie Zlatý dub, Dub bahenní, Mahagon, Ořech, AnthrazitGrau a další. V naší nabídce naleznete i Balkonové dveře Dvoukřídlé.

Máme v nabídce i okna: Skladová | Jednokřídlá | Dvoukřídlá Trojkřídlá 

Nebo vchodové dveře: Dveře skladem Dveře na objednávku 

Balkónové dveře SMART vyniknou svými izolačními vlastnostmi

Luxus volného pohybu mezi interiérem a okolím domu vám dopřejí naše moderní Francouzská okna a Balkónové dveře SMART. Na první pohled vás zaujme jejich velkorysé prosklení, které splní všechny vaše požadavky na esteticky perfektní fasádu i na moderní interiér. A samozřejmě vás při takové ploše zasklení nadchnou i svými mimořádnými tepelně-izolačními vlastnostmi. Tyto plastové balkónové dveře jsou proto nejen elegantní, ale zároveň poskytnou maximální izolaci. To pokud plánujete nízkoenergeticky pasivní novostavbu nebo když jen chcete žít ohleduplně k životnímu prostředí. Pohodlné bydlení vám za teplých slunečných i pošmourných dnů zajistí inovativní konstrukce balkonových dveří. V naší nabídce naleznete i Balkonové dveře Dvoukřídlé.

Nejlepší balkonové dveře na trhu překvapí perfektními detaily

Za úspěchem balkonových dveří SMART stojí kombinace kvalitních materiálů, precizní práce a špičkových funkčních technologií. Tyto balkonové dveře se stanou vaší hradbou před uspěchaným, rušným světem. Dokonalé oprostění od hluku a skvělé držení teploty zajistí izolace profilu ve spolupráci s vrstveným sklem. SMART totiž znamená klid a pohodu.  Konstrukce a izolace balkonových dveří zabraňuje rosení a mlžení skel. Nedochází tak ani ke vzniku plísní a dalších nečistot. Nepočítejte s tím, že se s údržbou balkonových dveří nadřete. Údržba je bezbolestně rychlá a snadná. Balkonové dveře si vystačí s péčí vlhkého kusu látky a libovolného prostředku i odstraňování nečistot.  

Kontakty
Kde nás najdete
Platební metody